Senec 29.06.2018. - 01.07.2018.

Seniori Muski
Grupa A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
29.6. 17:00 Melita Falcons Sport Club Senec 2 : 0 31 : 13 24 : 15
30.6. 09:45 Zepaar Astronautov Kellwitt 0 : 2 12 : 14 12 : 13
30.6. 11:30 Sport Club Senec Kellwitt 0 : 2 13 : 25 18 : 23
30.6. 13:50 Melita Falcons Zepaar Astronautov 2 : 1 22 : 24 12 : 9 7 : 4
30.6. 16:10 Kellwitt Melita Falcons 0 : 2 24 : 25 12 : 14
30.6. 18:30 Sport Club Senec Zepaar Astronautov 1 : 2 8 : 11 16 : 11 4 : 5

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Melita Falcons 3 3 1 0 6 6:1 135:101
2. Kellwitt 3 2 0 1 4 4:2 111:94
3. Zepaar Astronautov 3 1 1 2 2 3:5 88:96
4. Sport Club Senec 3 0 0 3 0 1:6 87:130

Seniori Muski
Grupa B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 08:35 Hot Ducks Lipot KC 1 : 2 16 : 20 19 : 12 4 : 6
30.6. 09:45 Vicemajstri Balons Gang 0 : 2 10 : 13 10 : 22
30.6. 12:05 Lipot KC Balons Gang 2 : 1 15 : 18 20 : 19 5 : 1
30.6. 14:25 Hot Ducks Vicemajstri 2 : 0 22 : 16 18 : 10
30.6. 16:45 Balons Gang Hot Ducks 1 : 2 11 : 21 15 : 10 2 : 5
30.6. 19:05 Lipot KC Vicemajstri 2 : 0 18 : 11 21 : 14

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Lipot KC 3 3 2 0 6 6:2 117:102
2. Hot Ducks 3 2 1 1 4 5:3 115:92
3. Balons Gang 3 1 0 2 2 4:4 101:96
4. Vicemajstri 3 0 0 3 0 0:6 71:114

Seniori Muski
Grupa C

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 08:35 London GD B-52 0 : 2 6 : 16 9 : 17
30.6. 10:55 Langose Falcons 2 : 1 22 : 13 22 : 25 6 : 4
30.6. 12:40 B-52 Falcons 2 : 0 15 : 10 19 : 13
30.6. 15:00 London GD Langose 0 : 2 10 : 11 3 : 19
30.6. 17:20 Falcons London GD 2 : 1 25 : 6 15 : 19 8 : 2
30.6. 19:05 B-52 Langose 2 : 0 111 : 10 12 : 10

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. B-52 3 3 0 0 6 6:0 190:58
2. Langose 3 2 1 1 4 4:3 100:178
3. Falcons 3 1 1 2 2 3:5 113:111
4. London GD 3 0 0 3 0 1:6 55:111

Seniori Muski
Razigravanje Grupa I

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 20:50 Melita Falcons Hot Ducks 2 : 0 24 : 4 16 : 9
1.7. 09:20 Hot Ducks B-52 0 : 2 13 : 15 10 : 15
1.7. 11:20 B-52 Melita Falcons 2 : 0 11 : 8 21 : 16

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. B-52 2 2 0 0 4 4:0 62:47
2. Melita Falcons 2 1 0 1 2 2:2 64:45
3. Hot Ducks 2 0 0 2 0 0:4 36:70

Seniori Muski
Razigravanje Grupa II

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 20:50 Kellwitt Lipot KC 1 : 2 15 : 10 15 : 18 5 : 7
1.7. 09:20 Lipot KC Langose 0 : 2 7 : 14 14 : 19
1.7. 11:20 Langose Kellwitt 1 : 2 14 : 16 19 : 13 0 : 4

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Langose 2 1 0 1 2 3:2 66:54 1-1 (3-2, 66:54)
2. Kellwitt 2 1 1 1 2 3:3 68:68 1-1 (3-3, 68:68)
3. Lipot KC 2 1 1 1 2 2:3 56:68 1-1 (2-3, 56:68)

Seniori Muski
Razigravanje 7-9

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
1.7. 08:00 Zepaar Astronautov Balons Gang 2 : 1 16 : 11 8 : 9 3 : 2
1.7. 12:40 Balons Gang Falcons 0 : 2 10 : 24 23 : 24
1.7. 14:00 Falcons Zepaar Astronautov 2 : 0 16 : 12 19 : 10

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Falcons 2 2 0 0 4 4:0 83:55
2. Zepaar Astronautov 2 1 1 1 2 2:3 49:57
3. Balons Gang 2 0 0 2 0 1:4 55:75

Seniori Muski
Razigravanje 10-12

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
1.7. 08:00 Sport Club Senec Vicemajstri 1 : 2 30 : 13 12 : 16 4 : 6
1.7. 12:40 Vicemajstri London GD 2 : 1 11 : 9 14 : 18 6 : 4
1.7. 14:00 London GD Sport Club Senec 2 : 0 17 : 13 15 : 13

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Vicemajstri 2 2 2 0 4 4:2 66:77
2. London GD 2 1 0 1 2 3:2 63:57
3. Sport Club Senec 2 0 0 2 0 1:4 72:67

Seniori Muski
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
1.7. 15:20 5.-6. mjesto Hot Ducks Lipot KC 1 : 2 17 : 19 12 : 11 5 : 8
1.7. 15:20 3.-4. mjesto Melita Falcons Kellwitt 0 : 2 13 : 15 14 : 15
1.7. 16:40 Finale B-52 Langose 2 : 0 15 : 14 12 : 10

Konacni plasman

Por. Ekipa
1. B-52
2. Langose
3. Kellwitt
4. Melita Falcons
5. Hot Ducks
6. Lipot KC
7. Falcons
8. Zepaar Astronautov
9. Balons Gang
10. Vicemajstri
11. London GD
12. Sport Club Senec

Seniori Zene
Grupa A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 08:00 Angels Army Modranka 2 : 0 20 : 10 31 : 7
30.6. 10:20 Senec-Cannabis ED Modranka 2 : 0 27 : 8 19 : 9
30.6. 12:40 OVB Beach Girls Angels Army 2 : 0 26 : 9 22 : 8
30.6. 15:00 Modranka OVB Beach Girls 0 : 2 7 : 28 7 : 30
30.6. 17:20 Senec-Cannabis ED Angels Army 2 : 0 26 : 16 15 : 11
30.6. 20:15 OVB Beach Girls Senec-Cannabis ED 2 : 1 26 : 20 20 : 22 8 : 6

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. OVB Beach Girls 3 3 1 0 6 6:1 160:79
2. Senec-Cannabis ED 3 2 0 1 4 5:2 135:98
3. Angels Army 3 1 0 2 2 2:4 95:106
4. Modranka 3 0 0 3 0 0:6 48:155

Seniori Zene
Grupa B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 09:10 Mladice Kellwittky
30.6. 10:20 L.O. Buchty 0 : 2 10 : 12 8 : 13
30.6. 13:15 Kellwittky Buchty 2 : 1 14 : 16 17 : 15 2 : 1
30.6. 15:35 Mladice L.O. 1 : 2 8 : 15 18 : 13 2 : 6
30.6. 17:55 Buchty Mladice 0 : 2 11 : 14 12 : 18
30.6. 19:40 Kellwittky L.O. 2 : 1 14 : 9 7 : 19 3 : 2

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Kellwittky 2 2 2 0 4 4:2 57:62
2. Mladice 2 1 0 1 2 3:2 60:57 1-1 (3-2, 60:57)
3. Buchty 3 1 0 2 2 3:4 80:83 1-1 (2-2, 48:50)
4. L.O. 3 1 1 2 2 3:5 82:77 1-1 (2-3, 52:53)

Seniori Zene
Grupa C

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
29.6. 18:20 Ularičanky Amaterky 0 : 2 12 : 26 -1 : 32
29.6. 19:40 Amaterky Čučiny 2 : 0 13 : 7 16 : 12
30.6. 08:00 30-KY Kanonierky 0 : 2 0 : 10 0 : 10
30.6. 09:10 30-KY Čučiny 0 : 2 0 : 10 0 : 10
30.6. 11:30 Čučiny Ularičanky 2 : 0 14 : 3 14 : 9
30.6. 13:50 Kanonierky Ularičanky 2 : 0 27 : 3 30 : 15
30.6. 16:10 Amaterky 30-KY 2 : 0 10 : 0 10 : 0
30.6. 18:30 Čučiny Kanonierky 0 : 2 6 : 22 10 : 22
30.6. 19:40 Kanonierky Amaterky 2 : 0 21 : 13 28 : 23
30.6. 20:15 Ularičanky 30-KY 2 : 0 10 : 0 10 : 0

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Kanonierky 4 4 0 0 8 8:0 170:70
2. Amaterky 4 3 0 1 6 6:2 143:79
3. Čučiny 4 2 0 2 4 4:4 83:85
4. Ularičanky 4 1 0 3 2 2:6 61:143
5. 30-KY 4 0 0 4 0 0:8 0:80

Seniori Zene
Razigravanje Grupa I

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 21:25 OVB Beach Girls Kellwittky 2 : 0 18 : 9 22 : 11
1.7. 08:40 Kellwittky Kanonierky 0 : 2 9 : 19 11 : 14
1.7. 10:40 Kanonierky OVB Beach Girls 0 : 2 26 : 28 20 : 22

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. OVB Beach Girls 2 2 0 0 4 4:0 90:66
2. Kanonierky 2 1 0 1 2 2:2 79:70
3. Kellwittky 2 0 0 2 0 0:4 40:73

Seniori Zene
Razigravanje Grupa II

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
30.6. 22:00 Cannabis ED Mladice 2 : 0 23 : 12 20 : 10
1.7. 08:40 Mladice Amaterky 0 : 2 14 : 18 12 : 18
1.7. 10:40 Amaterky Cannabis ED 0 : 2 6 : 31 14 : 26

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Cannabis ED 2 2 0 0 4 4:0 100:42
2. Amaterky 2 1 0 1 2 2:2 56:83
3. Mladice 2 0 0 2 0 0:4 48:79

Seniori Zene
Razigravanje 7-9

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
1.7. 10:00 Čučiny Angels Army 0 : 2 11 : 14 11 : 14
1.7. 12:00 Buchty Čučiny 2 : 1 18 : 15 14 : 16 4 : 2
1.7. 13:20 Angels Army Buchty 2 : 0 15 : 8 17 : 12

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Angels Army 2 2 0 0 4 4:0 60:42
2. Buchty 2 1 1 1 2 2:3 56:65
3. Čučiny 2 0 0 2 0 1:4 55:64

Seniori Zene
Razigravanje 10-12

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
1.7. 10:00 Modranka L.O. 0 : 2 10 : 16 12 : 14
1.7. 12:00 L.O. Ularičanky 2 : 0 22 : 11 19 : 5
1.7. 13:20 Ularičanky Modranka 0 : 2 11 : 25 8 : 13

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. L.O. 2 2 0 0 4 4:0 71:38
2. Modranka 2 1 0 1 2 2:2 60:49
3. Ularičanky 2 0 0 2 0 0:4 35:79

Seniori Zene
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
1.7. 14:40 3.-4. mjesto Kanonierky Amaterky 2 : 0 14 : 11 23 : 13
1.7. 14:40 5.-6. mjesto Kellwittky Mladice 0 : 2 8 : 19 6 : 10
1.7. 16:00 Finale OVB Beach Girls Cannabis ED 2 : 0 25 : 20 23 : 22

Konacni plasman

Por. Ekipa
1. OVB Beach Girls
2. Senec-Cannabis ED
3. Kanonierky
4. Amaterky
5. Mladice
6. Kellwittky
7. Angels Army
8. Buchty
9. Čučiny
10. L.O.
11. Modranka
12. Ularičanky
13. 30-KY

Juniori Muski
Grupa A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
29.6. 16:00 Sport Club Senec Pezinok 2 : 0 27 : 13 14 : 9
29.6. 17:40 Pezinok ETO-Szese Gyor 0 : 2 14 : 16 6 : 14
29.6. 19:00 ETO-Szese Gyor Sport Club Senec 1 : 2 17 : 19 30 : 11 2 : 5
30.6. 10:55 Pieštany Sport Club Senec 0 : 2 4 : 28 12 : 21
30.6. 12:05 Modra Pezinok 2 : 0 21 : 18 15 : 6
30.6. 13:15 Pezinok Pieštany 2 : 0 18 : 7 11 : 5
30.6. 14:25 Modra ETO-Szese Gyor 2 : 1 4 : 17 15 : 11 2 : 0
30.6. 15:35 ETO-Szese Gyor Pieštany 2 : 0 20 : 3 21 : 9
30.6. 16:45 Sport Club Senec Modra 0 : 2 17 : 22 23 : 24
30.6. 17:55 Pieštany Modra 2 : 0 25 : 8 22 : 0

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Med. susreti
1. Modra 4 3 1 1 6 6:3 111:139 1-0 (2-0, 46:40)
2. Sport Club Senec 4 3 1 1 6 6:3 165:133 0-1 (0-2, 40:46)
3. ETO-Szese Gyor 4 2 0 2 4 6:4 148:88
4. Pezinok 4 1 0 3 2 2:6 95:119 1-0 (2-0, 29:12)
5. Pieštany 4 1 0 3 2 2:6 87:127 0-1 (0-2, 12:29)

Konacni plasman

Por. Ekipa
1. Modra
2. Sport Club Senec
3. ETO-Szese Gyor
4. Pezinok
5. Pieštany