Senec 29.06.2018. - 01.07.2018.

29.06.2018.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
16:00 Court 1 M Grupa A Sport Club Senec Pezinok 2 : 0
17:00 Court 1 M Grupa A Melita Falcons Sport Club Senec 2 : 0
17:40 Court 1 M Grupa A Pezinok ETO-Szese Gyor 0 : 2
18:20 Court 1 Z Grupa C Ularičanky Amaterky 0 : 2
19:00 Court 1 M Grupa A ETO-Szese Gyor Sport Club Senec 1 : 2
19:40 Court 1 Z Grupa C Amaterky Čučiny 2 : 0

30.06.2018.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
08:00 Court 2 Z Grupa A Angels Army Modranka 2 : 0
08:00 Court 1 Z Grupa C 30-KY Kanonierky 0 : 2
08:35 Court 1 M Grupa B Hot Ducks Lipot KC 1 : 2
08:35 Court 2 M Grupa C London GD B-52 0 : 2
09:10 Court 2 Z Grupa C 30-KY Čučiny 0 : 2
09:10 Court 1 Z Grupa B Mladice Kellwittky
09:45 Court 1 M Grupa A Zepaar Astronautov Kellwitt 0 : 2
09:45 Court 2 M Grupa B Vicemajstri Balons Gang 0 : 2
10:20 Court 1 Z Grupa A Senec-Cannabis ED Modranka 2 : 0
10:20 Court 2 Z Grupa B L.O. Buchty 0 : 2
10:55 Court 1 M Grupa C Langose Falcons 2 : 1
10:55 Court 2 M Grupa A Pieštany Sport Club Senec 0 : 2
11:30 Court 2 M Grupa A Sport Club Senec Kellwitt 0 : 2
11:30 Court 1 Z Grupa C Čučiny Ularičanky 2 : 0
12:05 Court 1 M Grupa B Lipot KC Balons Gang 2 : 1
12:05 Court 2 M Grupa A Modra Pezinok 2 : 0
12:40 Court 1 M Grupa C B-52 Falcons 2 : 0
12:40 Court 2 Z Grupa A OVB Beach Girls Angels Army 2 : 0
13:15 Court 1 Z Grupa B Kellwittky Buchty 2 : 1
13:15 Court 2 M Grupa A Pezinok Pieštany 2 : 0
13:50 Court 2 M Grupa A Melita Falcons Zepaar Astronautov 2 : 1
13:50 Court 1 Z Grupa C Kanonierky Ularičanky 2 : 0
14:25 Court 2 M Grupa A Modra ETO-Szese Gyor 2 : 1
14:25 Court 1 M Grupa B Hot Ducks Vicemajstri 2 : 0
15:00 Court 1 M Grupa C London GD Langose 0 : 2
15:00 Court 2 Z Grupa A Modranka OVB Beach Girls 0 : 2
15:35 Court 1 Z Grupa B Mladice L.O. 1 : 2
15:35 Court 2 M Grupa A ETO-Szese Gyor Pieštany 2 : 0
16:10 Court 2 M Grupa A Kellwitt Melita Falcons 0 : 2
16:10 Court 1 Z Grupa C Amaterky 30-KY 2 : 0
16:45 Court 1 M Grupa B Balons Gang Hot Ducks 1 : 2
16:45 Court 2 M Grupa A Sport Club Senec Modra 0 : 2
17:20 Court 1 M Grupa C Falcons London GD 2 : 1
17:20 Court 2 Z Grupa A Senec-Cannabis ED Angels Army 2 : 0
17:55 Court 2 M Grupa A Pieštany Modra 2 : 0
17:55 Court 1 Z Grupa B Buchty Mladice 0 : 2
18:30 Court 2 M Grupa A Sport Club Senec Zepaar Astronautov 1 : 2
18:30 Court 1 Z Grupa C Čučiny Kanonierky 0 : 2
19:05 Court 1 M Grupa B Lipot KC Vicemajstri 2 : 0
19:05 Court 2 M Grupa C B-52 Langose 2 : 0
19:40 Court 2 Z Grupa B Kellwittky L.O. 2 : 1
19:40 Court 1 Z Grupa C Kanonierky Amaterky 2 : 0
20:15 Court 1 Z Grupa A OVB Beach Girls Senec-Cannabis ED 2 : 1
20:15 Court 2 Z Grupa C Ularičanky 30-KY 2 : 0
20:50 Court 2 M Razigravanje Grupa II Kellwitt Lipot KC 1 : 2
20:50 Court 1 M Razigravanje Grupa I Melita Falcons Hot Ducks 2 : 0
21:25 Court 1 Z Razigravanje Grupa I OVB Beach Girls Kellwittky 2 : 0
22:00 Court 1 Z Razigravanje Grupa II Cannabis ED Mladice 2 : 0

01.07.2018.

Vrijeme Teren Sp. Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat
08:00 Court 1 M Razigravanje 7-9 Zepaar Astronautov Balons Gang 2 : 1
08:00 Court 2 M Razigravanje 10-12 Sport Club Senec Vicemajstri 1 : 2
08:40 Court 1 Z Razigravanje Grupa I Kellwittky Kanonierky 0 : 2
08:40 Court 2 Z Razigravanje Grupa II Mladice Amaterky 0 : 2
09:20 Court 1 M Razigravanje Grupa I Hot Ducks B-52 0 : 2
09:20 Court 2 M Razigravanje Grupa II Lipot KC Langose 0 : 2
10:00 Court 1 Z Razigravanje 7-9 Čučiny Angels Army 0 : 2
10:00 Court 2 Z Razigravanje 10-12 Modranka L.O. 0 : 2
10:40 Court 1 Z Razigravanje Grupa I Kanonierky OVB Beach Girls 0 : 2
10:40 Court 2 Z Razigravanje Grupa II Amaterky Cannabis ED 0 : 2
11:20 Court 2 M Razigravanje Grupa II Langose Kellwitt 1 : 2
11:20 Court 1 M Razigravanje Grupa I B-52 Melita Falcons 2 : 0
12:00 Court 1 Z Razigravanje 7-9 Buchty Čučiny 2 : 1
12:00 Court 2 Z Razigravanje 10-12 L.O. Ularičanky 2 : 0
12:40 Court 2 M Razigravanje 10-12 Vicemajstri London GD 2 : 1
12:40 Court 1 M Razigravanje 7-9 Balons Gang Falcons 0 : 2
13:20 Court 1 Z Razigravanje 7-9 Angels Army Buchty 2 : 0
13:20 Court 2 Z Razigravanje 10-12 Ularičanky Modranka 0 : 2
14:00 Court 1 M Razigravanje 7-9 Falcons Zepaar Astronautov 2 : 0
14:00 Court 2 M Razigravanje 10-12 London GD Sport Club Senec 2 : 0
14:40 Court 1 Z 3.-4. mjesto Ut. 1 Kanonierky Amaterky 2 : 0
14:40 Court 2 Z 5.-6. mjesto Ut. 1 Kellwittky Mladice 0 : 2
15:20 Court 2 M 5.-6. mjesto Ut. 1 Hot Ducks Lipot KC 1 : 2
15:20 Court 1 M 3.-4. mjesto Ut. 1 Melita Falcons Kellwitt 0 : 2
16:00 Court 1 Z Finale Ut. 1 OVB Beach Girls Cannabis ED 2 : 0
16:40 Court 1 M Finale Ut. 1 B-52 Langose 2 : 0